Mikulčice 208

Firma Polyweld s.r.o. Mikulčice, působí na trhu od roku 1995, kdy začala ekologicky zajišťtovat skládky odpadů (výstavby, rekultivace), pokládkou izolačních barier , včetně odvodnění a odplynění.Naše firma má zkušenosti s izolací čerpadel a skladů pohonných hmot, průmyslových nádrží, havarijních nádrží, čistírenských nádrží, skladovacích ploch, srotišť kovů, dekontaminačních ploch, hrází rybníků, lagun, kořenových ČOV a izolací staveb proti vlhkosti, vodě a radonu.

Fólie, potrubí, desky HDPE a další doplňky, které používáme, se zásadně spojují svařováním. Takto vytvořené spoje zaručují dokonalou pevnosst a nepropustnost. Provádíme perforaci porubí, pokládáme také fólie PVC-P. Dále provádíme pokládku geosyntetik-mřížky, geotextílie, drenážní rohože, betonitové rohože a podobně.

Dodáváme testované fólie s certifikátem, odolné proti UV záření, chemickým látkám a jejich vlivům. Tyto materiály se vyznačují pevností a svařitelností a nahradily klasické použití izolací typu sklobit, nebo bitagit.

Orientace na velkoobchod a přímé dodávky, umožňují nabídnout našim odběratelům velmi příznivé ceny za dodané množství. Dodáváme geotextillie, potrubí a desky z HDPE (vysokohustotní polyethylen), fólie PVC-P, tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme také střešní izolace.

Budeme-li přizváni, rádi se zůčastníme výběrových řízení o celé i částečné zakázky, kde bychom mohli uplatnit naše znaloti.

Naše firma disponuje zaměstatnci vyškolenými v oboru pokládka a svařování plastových těsnění, s kvallifikací svařování trubek a tvarovek z plastů, určených pro rozvod kapalin a plynů, podle ČSN 05 07 05. Vlastníme osvědčení o autorizaci a máme certifikované svařeče ve svařečské škole plastů UNO Praha.

Bližší informace, včetně konzultací a cenových nabídek, poskytneme při jednání, nebo telefonicky. Těšíme se na spolupráci.

Polyweld s.r.o., Mikulčice 208, PSČ: 696 19
Sídlo firmy: Bratislavská 4
695 01 Hodonín
telefon: 518 342 782 , fax: 518 342 787
mobil: 602 564 906
email: simcik@polyweld.cz